+38 (097) 146-07-77
Киевстар Lifecell
0
0

Сенсорний вимикач 1 сенсор Терморегулятор з виносним датчиком температури для теплої підлоги сірий Livolo (VL-C701/C701TM2-15)

Артикул:
VL-C701/C701TM2-15
Виробник:
LIVOLO
В наявності
2853 ₴

Тепер у Вас з'явилася можливість купити сенсорний вимикач світла Livolo VL-C701-11 і використовувати сенсорні панелі не лише на смартфонах а також і на приладах освітлення. Нова технологія дозволяє вмикати та вимикати світло простим дотиком пальця на сенсорній панелі.

Сенсорний Терморегулятор Livolo (VL-C701TM1-11) призначений для регулювання температури електричної теплої підлоги. На відміну від моделі VL-C701TM-11, терморегулятор VL-C701TM2-11 має виносний датчик для контролю температури підлоги.

 

Сучасні сенсорні технології допоможуть Вам спростити життя та зробити його більш якісним.

Сучасні електропобутові прилади дедалі частіше оснащені сенсорним керуванням. Ця нова технологія останнім часом використовується у світлових вимикачах. За зовнішнім дизайном сенсорні вимикачі світла являють собою рівну скляну пластину з нанесеною на неї розміткою, завдяки чому гармонійно вписуються в інтер'єр вашої квартири. Сенсорні вимикачі регулюють освітлення в будинку: виконують функції увімкнення – вимикання, змінюють яскравість і спрямованість світла.

 

Даний сенсорний вимикач з терморегулятором призначений для керування двома навантаженнями в режимі "ввімкнути-вимкнути", а терморегулятор підтримує задану температуру підлоги. Сенсори функціонують наступним чином: ви злегка доторкаєтеся до панелі для керування освітленням або установки температури підлоги.

Терморегулятор Livolo с датчиком теплого пола

Переваги:

  • сенсорний дисплей
  • виносний датчик температури,
  • дозволяє точно задавати комфортну температуру,
  • економить електроенергію,
  • працює у широкому діапазоні температур від 5 до 35 градусів,
  • інформативний дисплей.

Особливості:

  • японське реле 16А
  • похибка менше ніж 1 градус
  • комфортний та економічний режими
  • клас захисту ІР20

Переваги сенсорного вимикача:

Сенсорний вимикач аскетичний та зручний у використанні; він може приєднуватися до всіх типів ламп: лампи розжарювання, енергозберігаючі, галогенні лампи 220 В люмінесцентні лампи; найбільш економічний у порівнянні зі звичайним вимикачем; сприяє продовженню терміну служби ламп; забезпечує пожежну безпеку пристрою. Існує кілька різновидів сенсорних вимикачів. Вибір можна зробити, підібравши оптимальний для вас пристрій.

Livolo термостат VL-C701TM-11Livolo термостат VL-C701TM-11Livolo термостат VL-C701TM-11Livolo термостат VL-C701TM-11Livolo термостат VL-C701TM-11

Схема подключения термостата Livolo

Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Відгуків про цей товар ще не було.
Похожие товары