+38 (097) 146-07-77
Киевстар Lifecell
0
0

Сенсорний бездротовий вимикач золото скло Livolo (VL-C701R-C701RMT-13)

Артикул:
VL-C701R-C701RMT-13
Виробник:
LIVOLO
В наявності
1924 ₴

Бездротовий вимикач Livolo

Подвійний контроль означає, що два вимикачі можуть управляти одним джерелом світла: наприклад, включити світло на верхньому поверсі та вимкнути його спустившись вниз. Для установки звичайних вимикачів, фіксованих на два положення, необхідно прокладати електричні дроти, витрачаючи час і сили, проте комплект настінного і бездротового вимикача Livolo дає можливість завжди реалізувати функцію подвійного контролю, неважливо чи є вдома необхідна електрична проводка для подвійного контролю чи ні.

Для реалізації даної функції необхідна версія настінного вимикача VL-C701R. Бездротовий вимикач Livolo VL-RMT-C701 подібний пульту дистанційного керування, він здатний включати тільки ті джерела світла, які вже оснащені настінними вимикачами Livolo.

Якщо є необхідність керувати освітленням з двох місць, але немає можливості прокласти дроти - цей варіант вимикача Livolo вирішить проблему!

Вам необхідно управляти освітленням з двох місць, але ремонт вже закінчено і прохідний вимикач встановити немає можливості? Даний комплект дозволяє реалізувати прохідний вимикач без прокладки проводів. Сенсорний вимикач встановлюється на місце звичайного вимикача, а вимикач - пульт розміщується в будь-якому місці, просто приклеюється на двосторонній скотч.

 

Вам необхідний прохідний вимикач, але ремонт вже зроблений. Це саме те що Вам потрібно!

Комплект включає:

  • Сенсорний пульт Livolo білий (VL-RMT-C701)
  • Сенсорний вимикач Livolo з функцією дистанційного керування (VL-C701R)

 

Прохідний вимикач без додаткових проводів!

 

 

Застосовується як альтернативне рішення прохідних вимикачів коли немає можливості вносити зміни в уже закладену проводку. Якщо ремонт у квартирі вже закінчено, і Вам не вистачає вимикача в будь-якому місці - бездротової сенсорний вимикач-пульт Livolo допоможе Вам. Просто приклейте його на двосторонній скотч в зручному Вам місці. Сенсорний одноканальний радіо пульт Livolo дистанційно управляє однією зоною освітлення. Для управління освітленням пульт використовується спільно з одноканальним сенсорним вимикачем.

 

Налаштування бездротового сенсорного вимикача Livolo

1. Додайте сенсорний вимикач-пульт на стіні.

2. Доторкніться до сенсора вимикача VL-C701R яким необхідно управляти дистанційно та утримуйте сенсор поки не пролунає звуковий сигнал «Пі» - за часом це приблизно через 5 секунд. Потім слід доторкнутися до сенсора пульта VL-RMT-C701. Процедура програмування закінчена. Тепер Ви маєте можливість управляти освітленням з двох місць.

Скинути настройки програмування дуже просто. Для цього слід доторкнутися до сенсора вимикача VL-C701R протягом приблизно десяти секунд. Після п'яти секунд пролунає перший звуковий сигнал, але його не потрібно брати до уваги. І лише коли пролунає ще один, другий звуковий сигнал - всі попередні налаштування будуть скинуті.

 

Дальність роботи універсального бездротового сенсорного вимикача Livolo становить 30 метрів. Цього цілком вистачає для повсякденної експлуатації - пульт буде справно виконувати свої функції на всій території звичайної квартири.

Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Відгуків про цей товар ще не було.
Похожие товары