+38 (097) 146-07-77
Киевстар Lifecell
0
0

Розумний сенсорний прохідний вимикач 6 сенсорів (2-2-2) білий скло Livolo (VL-C706SZ-11)

Артикул:
VL-C706SZ-11
Виробник:
LIVOLO
В наявності
4988 ₴

Розумний прохідний вимикач Livolo ZigBee

Сенсорний прохідний вимикач встановлюють, якщо необхідно включити світло в одному місці, а вимкнути в іншому. Зазвичай це довгі коридори, а також у прохідні кімнати. Прохідний вимикач підключається за спеціальною схемою у парі з іншим прохідним вимикачем.

Все освітлення будинку у Вас в кишені

Будь-які типи люстр, ліхтарів або електроприладів – тепер все це можна вмикати/вимикати прямо через смартфон.

Livolo допомагає насолоджуватися життям

Віддалено керуйте освітленням, включаючи та вимикаючи його з будь-якого місця, у будь-який час.

Налаштовуйте автоматичне керування освітленням за часом.

Встановлюйте освітлення відповідно до настрою.

Livolo зробить Ваш будинок розумнішим

  • Стильно, зручно, сучасно.
  • Легко встановити замість звичайного вимикача у стандартне місце.
  • Керуйте освітленням прямо з екрану вашого смартфона з будь-якої точки світу або просто лежачи на дивані!
  • Керуйте вимикачем голосовими командами через Amazon Alexa або Google Home.
  • Створіть власне розумне освітлення лише за 1 хвилину.
  • Встановіть сценарії освітлення для кожного доданого пристрою.
  • Автоматизуйте увімкнення освітлення за заданим часом.
  • Контролюйте статус вимикача в реальному часі, увімкнено/вимкнено

Прохідний перемикач LIVOLO призначений для управління навантаженням із різних (двох і більше) місць. Зазвичай прохідні вимикачі встановлюються в довгих приміщеннях, наприклад в коридорах. Таким чином, прохідний вимикач дозволяє вмикати світло на початку коридору, а вимикати – в кінці та навпаки.

LIVOLO проходной выключатель

Настінний вимикач Livolo ZigBee це вимикач світла, що підтримує дистанційне управління по протоколу ZigBee. Варто підключити вимикач до Центру управління через мобільний додаток LIVOLO і гаджет здивує Вас своїми здібностями.

Інтелектуальний процесор

Електроніка контролює весь процес керування світлом. У разі обриву ланцюга через перегорання лампи сенсорний вимикач з його просунутою схемою управління просто відключається, таким чином ми маємо додаткову автономну систему безпеки.

 

Підсвітка сенсорної зони

М'яка синя підсвітка сенсорного екрана служить орієнтовним світлом, тому ви можете легко знайти перемикач уночі, а легкий звук увімкнення додасть додаткового комфорту. Колірна світлодіодна підсвітка різних режимів сенсорного вимикача дозволяє визначати його стан, увікнено – червоний колір світлодіодної підсвітки, вимкнено – блакитне світло світлодіодної підсвітки, дана функція добре помітна як у темний час доби, так і при яскравому освітленні.

Вологонепроникний

Вимикачі LIVOLO можна використовувати у вологих приміщеннях, наприклад, у ванних кімнатах, при відносній вологості ≤95%.
Вимикачі піддавалися тесту "Солевий туман" — стандартизований метод тестування, який використовується для визначення корозійної стійкості захисних покриттів. Після 48 годин тестування сольовим туманом на деталях слідів корозії не було виявлено.

Загартоване скло

Гладка, з елегантними лініями, приємна на дотик поверхню сенсорного вимикача дарує тактильні відчуття. Поверхня сенсорного вимикача виготовлена з міцного загартованого скла з відшліфованими краями, це дозволяє безпечне використання даного вимикача, стильний дизайн і можливість очищення поверхні панелі будь-якими способами.

Сумісність з усіма лампами

LED лампи, LED стрічки, економки, галогенна лампа, точкові світильники, розумні люстри з пультом, та багато інших. Електронна система вимикача розроблена та адаптована до всіх типів ламп, це можуть бути як звичайні лампи розжарювання, галогенові, світлодіодні, також ці вимикачі можуть бути задіяні для роботи будь-якої техніки та обладнання, що значно розширює можливості використання.

Стандартний монтаж

Не потрібно нуль для підключення. Встановлюються як звичайні вимикачі у розрив фази. Підходять для звичайної проводки для прохідних вимикачів. Установка у круглий підрозетник. Установка вимикача здійснюється в круглу монтажну коробку для прихованого монтажу з міжцентровою відстанню для гвинтів - 60 мм.

Класичне підключення

Не вимагають додаткових дротів. Підключення до електромережі відбувається за стандартною схемою, нема потреби змінювати схему електропроводки. Нуль не потрібен.

Установка сенсорного вимикача не вимагає спеціальних навичок та обладнання, всі операції з встановлення панелі займають лічені хвилини та можуть встановлюватися в існуючі коробки за звичайною схемою підключення, таким чином заміна старих вимикачів на нові сенсорні не вимагає серйозних трудовитрат.

Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Відгуків про цей товар ще не було.
Похожие товары