+38 (097) 146-07-77
Киевстар Lifecell
0
0

Розумний датчик руху сірий ZigBee Livolo (VL-FCUZ-2IP-15)

Артикул:
VL-FCUZ-2IP-15
Виробник:
LIVOLO
В наявності
1794 ₴

Датчик движения ZigBee Livolo

Інфрачервоний датчик ZigBee реагує на рух людей або домашніх тварин. Потрібно лише встановити датчик біля електроприладу, дверей або ліжка. Він може з'єднуватися з іншими датчиками ZigBee, такими як датчик яскравості, датчик температури та вологості. Наприклад, перед сном кондиціонер у вітальні автоматично вимикається; коли ви прокидаєтесь вночі, потрібно увімкнути тепле нічне світло. Широкий вибір датчиків дозволяє реалізувати різноманітні ідеї для зручності вашого життя.

1. ІЧ датчик руху ZigBee використовується разом зі шлюзом ZigBee 3.0.

2. ІЧ датчик руху ZigBee є компонентом системи розумного дому. Після успішного підключення до шлюзу в програмному інтерфейсі показуватиметься лише ручний чи автоматичний режим роботи.

Для реалізації функції інтелектуального взаємозв'язку його слід використовувати разом з іншими інтелектуальними пристроями. Наприклад, для найпростішої функції взаємозв’язку (увімкнути світло, коли в приміщенні хтось є, вимкнути світло, коли нікого немає) потрібен принаймні один шлюз ZigBee, один ІЧ датчик руху ZigBee та один інтелектуальний вимикач.

 

Датчик руху використовується для автоматичного управління приладами. Підключається до Розумного будинку Livolo.

 

 

LIVOLO Датчик движенияLIVOLO Датчик движения

Комплект поставки

- Датчик движения;

- Руководство пользователя;

- Крепежные винты;

- Коробка;

Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Відгуків про цей товар ще не було.
Похожие товары